Pradinis - Realm juridical | Pradinis - Sostines teise | Spausdinti LT EN RU

UAB „REALM JURIDICAL” ir  UAB  SOSTINĖS TEISĖ” teisinių paslaugų įmonės, kuriose dirba kvalifikuotos, per visą įmonių egzistavimo laikotarpį sukaupusios vertingos patirties ir pasiekusios aukštą paslaugų teikimo lygį teisininkų komandos.

Manome, kad darbuose galima siekti sėkmingų rezultatų, tik tuomet, kai įgyvendinamų darbų esmę sudaro ne rezultatas, o jo siekimo procesas. Mėgstame savo darbą ir esame savo srities žinovai, tai užtikrina teikiamų teisinių paslaugų kokybę ir lūkesčius tenkinančius rezultatus.

Teikiame teisines paslaugas bei konsultacijas visose teisės srityse fiziniams bei juridiniams asmenims. Sekame bei žinome visus įstatymų pakeitimus, plečiam savo paslaugų spektrą priklausomai nuo šių dienų poreikių.

Specializuojamės skolų išieškojimo srityje taip pat konsultuojame įmonių bankroto administravimo, įmonių restruktūrizavimo klausimais.

Mūsų privalumas - veikiame ryžtingai bei efektyviai, imamės visų, net ir nestandartinių, teisinių priemonių Jūsų problemoms spręsti.

Kviečiame Jus kreiptis į mus dėl Jums rūpimų teisinių klausimų, nemokamai suteiksime pirminę konsultaciją, individualiai įvertinsime ir išanalizuosime Jūsų situaciją, rasime bei pasiūlysime Jums  optimalų problemos sprendimo būdą. Daugiau informacijos telefonu + 370 5 213 48 13 arba el. p. admin@juridical.lt, naujienos@sostinesteise.lt

Tai, kas profesionalu, įgyta patirtimi ir patikima...

© 2019. UAB Realm Juridical. Adresas: Laisvės pr. 115A, Vilnius. Įmonės kodas: 302046565. Ats. sąskaitos Nr.: LT06 4010 0424 0215 3185. Bankas: AB Luminor;  Tel.: +370 5 2134813. Mob.tel.: + 370 690 80000,                  El. paštas: admin@juridical.lt; www.juridical.lt
sprendimas lexita.lt